PAR MUMS 

ELIPSE BLC - mūsdienīgs biznesa un loģistikas centrs, kas uzbūvēts 2009.gadā, uz 4,6 ha liela zemes gabala, stratēģiski izdevīgā vietā - starptautiskās lidostas "Rīga" biznesa parka teritorijā.

ELIPSE BLC mērķis - nodrošināt savus klientus ar modernām noliktavu un biroju telpām un atbalstīt viņu biznesu ar elastīgiem loģistikas risinājumiem.

Loģistikas centrs ir uzbūvēts kā 3 nodalītu noliktavu komplekss, kur katras noliktavas platība svārstās no 8`000 m² līdz 9`500 m² (skat. sadaļu "Telpu specifikācijas"). Noliktavu kompleksa kopējā platība ir 26`946,7 m². Noliktavas ir aprīkotas atbilstoši jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina ātru un augsti efektīvu kravu apstrādi un lieliskus uzglabāšanas apstākļus (atbilst noliktavu telpu klasifikācijas A klasei). Katrai noliktavai ir 10 preču pieņemšanas un izsniegšanas vārti, kas piemēroti dažādu veidu kravas automašīnu apkalpošanai. Lietderīgais preču uzglabāšanas augstums noliktavā sastāda 8,5 m, kas ļauj uzglabāt preces 5 līmeņos. Katra noliktava paredzēta 12000-13000 palešu vietām. Noliktavu telpas var tikt dalītas pēc klientiem nepieciešamās kvadratūras.

Noliktavu operatoriem un citiem klientiem ir iespēja nomāt biroja telpas Elipse BLC centrā, kuru kopējā platība ir 3`995 m². Biznesa centra arhitektoniskie un interjera risinājumi ir centrā esošo uzņēmumu vizītkarte, bet zaļā un patīkamā vide rada darbiniekiem maksimālās ērtības radošam darbam.